LR APLINKOS MINISTERIJA Marijampolės regiono aplinkos apsaugos departamentas

Naujienos

Akcija „ Nelegalus autolaužynas“ duoda rezultatus

2018-05-23

Š. m. gegužės 17 ir 22 d. Marijampolės RAAD Kazlų Rūdos agentūros aplinkos apsaugos valstybinės kontrolės pareigūnai vykdant akciją „Nelegalus autolaužynas“ kontroliuojamoje Kazlų Rūdos savivaldybės teritorijoje tikrino namų valdas, kuriose yra laikomos ir galimai demontuojamos eksploatuoti netinkamos transporto priemonės ar vykdomas transporto priemonių remontas.

Sunki materialinė padėtis nesuteikia leidimo žvejoti draudžiamu būdu

2018-05-14

2018-05-13 d. Šakių rajono agentūros darbuotojai, padedami Sudargo pasienio kontrolės pareigūnų sulaikė pil. S. I., kuris Ramoniškių k., Sudargo sen., Šakių r. sav., Nemuno upės senvagėje žvejybai naudojo draudžiamą mėgėjų žvejybos įrankį – statomą tinklą.

Neteisėtas medžių nupjovimas

2018-05-04

Marijampolės RAAD pareigūnų būdravimo metu buvo gautas pranešimas, kad Gamyklų g., Marijampolėje, pjaunami saugotini medžiai.

Žolės gaisrai – pavojus gamtai

2018-05-03

Marijampolės RAAD pareigūnai balandžio mėnesį vykdė sustiprintą kontrolę dėl pernykštės žolės deginimo, todėl buvo skiriamas ypatingas dėmesys ir vykdomi patikrinimai ne darbo metu.

Nacionalinis miškasodis Marijampolėje

2018-05-03

Nacionalinis miškasodis – vienas didžiausių ir prasmingiausių renginių, tradiciškai skirtų paminėti Žemės mėnesiui, šiais metais buvo dedikuotas ir Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 100-osioms metinėms.

XML